Zostavy kondenzačných kotlov

Zostavy na vykurovanie a ohrev TV so zásobníkom umiestneným vedľa kotla alebo pod kotlom.

Protherm

Zostava Panther Condens (bočná)

Zostava Panther Condens je zložená zo závesného kondenzačného kotla Panther Condens KKO, externého 58l zásobníka umiestneného vedľa kotla a krytu prepojenia medzi kotlom a zásobníkom.

Zostava PANTHER CONDENS 12 KKO + B 60 Z
Zostava PANTHER CONDENS 25 KKO + B 60 Z

  • Zostava na vykurovanie a prípravu teplej vody v externom zásobníku
  • Zásobník s objemom 58 l je zavesený vedľa kotla

Zostava Panther Condens (dolná)

Zostava Panther Condens je zložená zo závesného kondenzačného kotla Panther Condens KKO a externého 58l umiestneného pod kotlom, zakrytie prepojenia medzi kotlom a zásobníkom.

Zostava PANTHER CONDENS 12 KKO + B 60 Z
Zostava PANTHER CONDENS 25 KKO + B 60 Z

  • Zostava na vykurovanie a prípravu teplej vody v externom zásobníku
  • Zásobník s objemom 58 l je umiestnený pod kotlom

Aqua Complet Panther Condens

Zostava Aqua Complet Panther Condens je zložená zo závesného kondenzačného kotla Panther Condens a externého 115l zásobníka umiestneného pod kotlom.

Zostava sa skladá z kondenzačného kotla PANTHER CONDENS 25 KKO s výkonom 6-30 kW a externého zásobníka teplej vody B 120 S s objemom 115 litrov. Kotol je plne pripravený na pripojenie zásobníka vrátane snímača teploty teplej vody a trojcestného ventilu. Voda v zásobníku je prednostne zohrievaná vykurovacou vodou. Zásobník sa umiestňuje pod kotol na zem.

Zostava sa skladá z kondenzačného kotla PANTHER CONDENS 12 KKO s výkonom 4-12 kW a externého zásobníka teplej vody B 120 S s objemom 115 litrov. Kotol je plne pripravený na pripojenie zásobníka vrátane snímača teploty teplej vody a trojcestného ventilu. Voda v zásobníku je prednostne zohrievaná vykurovacou vodou. Zásobník sa umiestňuje pod kotol na zem.

 

Aqua Complet Lev 28 KKO

Zostava Aqua Complet Lev je zložená zo závesného kondenzačného kotla Lev 28KKO a externého 115l zásobníka umiestneného pod kotlom.

  • Objem zásobníka 115 litrov
  • Nenáročná údržba
  • Jednotka aj na zahraničnom trhu